Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na akné

Jak na AKNÉ

 

Na akné funguje dětský zásyp.

Přes noc si ho nasypte na obličej, je dobré si ho zásyp zapracovat štětcem.

Nejlepší značka je asi Aviril.

Nebo

Dej si na místa ,kde máš akné ,zubní pastu ,vysuší  to akné.

Nebo použij bylinky 

Kopřiva
Kopřiva je naše nejlepší bylina na pročištění krve. Kopřivovou kúru praktikujeme zjara, když začnou kopřivy růst.
Jak připravit kopřivovou kůru:
Používáme mladé výhonky, které zalijeme vařící vodou a necháme 1 minutu louhovat. Pijeme šálek na lačno půl hodiny před snídaní. V průběhu dne pak ještě dva šálky. Takto se čistíme 28 dní.Pampeliška
Pampeliška obsahuje kromě minerálních solí i látky, které jsou důležité při léčení chorob látkové výměny. Má velmi dobrý vliv na játra, žlučník, slezinu, odstraňuje svrbění kůže, lišeje, vyrážky, pročišťuje žaludek i krev.Nálev z kořene pampelišky čistí pleť, čímž zabraňuje i tvorbě akné.
Návod na přípravu: Jednu vrchovatou lžičku nastrouhaného kořene dáme na noc do ¼ litru studené vody. Ráno zahřejeme k varu a scedíme. Šálek čaje vypijeme půl hodiny před snídaní. Trochou zbylého vývaru potíráme postižená místa. Takto to děláme 14 dní.Při pampeliškové kúře se doporučuje jíst syrové čerstvé stvoly – 5 až 10 denně. 

 

Kouzla
Na léčbu akné můžete zkusit i kouzlo, který je celkem jednoduché a nebude vás stát ani korunu. Vyžaduje jen sebekázeň a pevnou vůli.
14 dní před novoluním začínáme s očistou těla. Když měsíc couvá, lépe se z těla dostávají toxiny. Z jídelníčku vynecháme sladkosti, uzeniny, tmavé maso, kořeněná a smažená jídla, tučné sýry, ořechy. Nepijeme slazené nápoje, alkohol, nekouříme a omezíme návštěvu zakouřených prostor. Denně pijeme alespoň 2 litry čisté, nejlépe pramenité vody, kterou si ještě před tím „očarujeme“.
Návod na přípravu kouzelné vody:  Na sklenici nalepíme nebo přímo napíšeme informaci pro vodu. Vhodná jsou slova jako zdraví, očista, lék, krása… Nejsou vhodná slova -nejsem nemocná, nemám akné a pod. Vodu necháme nabíjet pozitivní afirmací minimálně 3 hodiny. Pijeme ji pomalu po doušcích. (Vliv lidského záměru na vodu prokázal několikaletým výzkumem japonský vědec Masaru Emoto.)Poslední den před novoluním držíme půst. Nejíme vůbec nebo jen jeden druh potravy (např. rýži, ovoce či zeleninu). V průběhu očisty promlouváme i k vodě, která je v našem těle (jak známo lidské tělo se skládá ze 70% z vody). Vhodné jsou opět pozitivní formulace – čistím se, uzdravuji se, léčím se, jsem krásná atp. Pro zesílení účinku je dobré aplikovat v tomto čase i kopřivovou kůru . Důležitý je samozřejmě i pozitivní záměr, se kterým k celému procesu přistupujeme. Pokud mu budeme důvěřovat, bude mít daleko silnější účinky.
Po celé období očisty jsme citlivější na energie kolem vás. Vyhýbáme se proto stresu a negativnímu myšlení. Vybíráme si v jakém prostředí a s kým trávíme svůj čas, protože vše spolu souvisí.

 

Je důležité se o tu pleť starat.Někteří si kupují pleťové masky a někteří používají krémy na hydrataci atd.Není řečeno co je lepší, jde o druhy pleťi . Musíte si vyzkoušet co jde na vás.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12602
Měsíc: 120
Den: 6